Kategorie Hry na hrdiny obsahuje 39 výborných androidových her zdarma ke stažení. Stačí jen vyzkoušet nethry!

Hry na hrdiny android - Android hry zdarma pro mobil. Nejlepší a nejnovější android hry ke stažení zdarma. - ZAHREJTO.czKategorie Hry na hrdiny android obsahuje 39 výborných androidových her zdarma ke stažení. Stačí jen vyzkoušet nethry!kategorie hry na hrdiny, Hry na hrdiny android, hry, nethry, net hry, android hry ke stazeni, androidové hry, android hry, androidove hry ke stazeni zdarma, android hry zdarma

Vyhledat 
109+
vše +

Právě spuštěné hry

Catch the Candy

Catch the Candy
8.8
Catch the Candy
Logické

Rasta Gran

Rasta Gran
10
Rasta Gran
Bojové

Aces 3D Brick Breaker v1.0.7

Aces 3D Brick Breaker v1.0.7
10
Aces 3D Brick Breaker v...
Postřehové

Panzer Panic FREE v1.1.0

Panzer Panic FREE v1.1.0
8
Panzer Panic FREE v1.1....
Střílečky

Právě ohodnocené hry

Monkey GO Happy - Xmas Time!

Monkey GO Happy - Xmas Time!
10
Monkey GO Happy - Xmas ...
Oddechové

Talking tom cat v1.2.3

Talking tom cat v1.2.3
9
Talking tom cat v1.2.3
Simulace

Loituma

Loituma
5.4
Loituma
Erotické hry

Qubed Mysterious Island

Qubed Mysterious Island
10
Qubed Mysterious Island
Oddechové
... Naši fanoušci

God Zeus v1.1.3

Hunt chudé smrtelníky s mocný blesk! Osvoboďte svou zlost! Zeus se! Mnoho nových vylepšení! Zeus je top-down akční hry (jako GTA), že vás v pozici boha má opravdu špatný den. :)

God Zeus v1.1.3 - Android hra
God Zeus v1.1.3
9.8
Hry na hrdiny

Inotia3: Children of Carnia v1.2.0

Chraňte své blízké v Carnia spojením dobrodružství! Co by bylo zapotřebí změnit bojovníky osud? Velké dobrodružství! Inotia3: Děti Carnia! Nevyhnutelný osud ležel před syny Carnia. Daleko největší epické dobrodružství! Letopisy Inotia 3! Nová legenda se má začít v kontinentu Inotia.

Inotia3: Children of Carnia v1.2.0 - Android hra
Inotia3: Children of Ca...
10
Hry na hrdiny

ETERNITY WARRIORS v1.0.3

konečná bitva na věčnost začala ... <br> Po 20 let míru v Severním Udar, nové výkonné Demon hrozba se objevil pod vedením zlého démona král Kilic. Démoni jsou obsazena a proměnil kdysi živé země do žumpy nebezpečí a zla. Pouze odvážní bojovníci věčnosti může porazit tuto rostoucí hrozbu pro svět lidí a elfů <br> 3D fantasy svět s rychlým tempem hry zblízka akce! Zkušenosti úžasné množství těžkých a lehkých útoky devastující speciální pohyby a komba silný, aby se z hromady démonických nepřátel <br> Velkolepé meč-ovládat boj po boku své skutečné přátele:. Eternity bojovníci vždy bojovat Demon hrozba spolu s dalšími členy klanu najít na Facebooku a OpenFeint <br> kouzelné pole meče, sekery, zbroj. a power-ups: Chcete-li být opravdu velký bojovník, co potřebujete opravdu velké zbraně. Sestavte si svůj seznam s některými z největších a nejvíce šíleně silné zbraně si lze představit!

ETERNITY WARRIORS v1.0.3 - Android hra
ETERNITY WARRIORS v1.0....
8.6
Hry na hrdiny

Cyber Knights RPG v0.2.1

Boj, hack a manipulovat s mega-korporací po moci v městském stínu! Beta test Cyber ​​rytířů: The Epic Cyberpunk taktické RPG pro Android! Sci-fi role hraní zdarma, reklama zdarma!

Cyber Knights RPG v0.2.1 - Android hra
Cyber Knights RPG v0.2....
10
Hry na hrdiny

Colosseum v1.0.1

Původní Colosseum konečně přistál na Android Marketu. Nemilosrdně zabít příšery v této úžasné akce baleny RPG. Používají různé taktiky a dovednosti vašich různých melee a ranged zbraně. Zabíjet monstra a vydělat peníze na upgrade vašich zbraní a vybavení zásob.

Colosseum v1.0.1 - Android hra
Colosseum v1.0.1
8
Hry na hrdiny

Ozzys Odyssey Trial v2.07

klasická plošinovka s twist .. manipulaci s gravitací! Ozzys Odyssey je fyzika plošinovka, která vás provede úžasný svět plný halucinogenní hádanky, rychlá akce a krásně poskytnuté scény, kdy váš malý robot naruší fyzikální zákony samy o sobě!

Ozzys Odyssey Trial v2.07 - Android hra
Ozzys Odyssey Trial v2....
Hry na hrdiny

Inotia3: Children of Carnia v1.1.6

Chraňte své blízké v Carnia spojením dobrodružství! Co by bylo zapotřebí změnit osud bojovníků? Velké dobrodružství! Inotia3: Děti Carnia! Nevyhnutelný osud leží před syny Carnia. Největší epické dobrodružství zdaleka! Letopisy Inotia 3! Nová legenda se má začít v kontinentu Inotia. S příchodem věku rituálu před námi, Lucio a Ameli Carnia z vesnice stalo, že se získávání guntlets a dobrodružství vzbudil tyto guntlets vede k důsledku, který je daleko za hranice své představivosti ... Lucio a Ameli brzy uvědomí, že mají mimořádné osudy ležely před nimi ... Bojovníci osudy byly předurčeny pro tisíce roků již ... Ti, kteří se narodili se bojovníky byl šťastný po tom všem?

Inotia3: Children of Carnia v1.1.6 - Android hra
Inotia3: Children of Ca...
10
Hry na hrdiny

Robin Hood v1.2

Robin Hood je osvěžující směs prvky RPG a akčních prvků 2D horizontální deskové hry. Hry transplantovaných od iPhone platformy, hra 7 známky, označení se skládají ze čtyř malých překážku, celkem 28 malých překážkou každé bariéru, je šéf. Crystal a zlaté mince ze sbírky her pro získání zbraní a zbraňových dovedností tak, aby postava se stává silným, podle příběhu až do prolomit až BOSS boj.

Robin Hood v1.2 - Android hra
Robin Hood v1.2
8.2
Hry na hrdiny

TRAP HUNTER - LOST GEAR v1.3

TRAP Hunter - LOST zařízení je výroba japonských vývojářů je hra na hrdiny, ve hře je zabít příšery významný upgrade, plné používání pastí proti velké monstrum. Kvalita použití 3D design grafiky, obrazovka účinky Velmi dobrý podíl, aby moji přátelé.

TRAP HUNTER - LOST GEAR v1.3 - Android hra
TRAP HUNTER - LOST GEAR...
10
Hry na hrdiny

Jungle Mission v1.4.0

Jungle mise Co waitting pro? Jungle mise je nová akční hra z GameTouch Studios, hraje super hrdina misi v džungli, používat různé zbraně k zabíjení nepřátel a spustit, pokud je to možné.

Jungle Mission v1.4.0 - Android hra
Jungle Mission v1.4.0
10
Hry na hrdiny

Pocket Legends v1.7.2.6

Získat úspěšném vyzvednutí a hrát si ve formátu Mobile MMO ZDARMA MSNBC: 10 musíte mít hry pro Android <br> Mashable: 5 Průkopnický hry na mobil, který debutoval letos Mashable ceny] Rozvoj: herní engine "sjednotit Android a iOS Uživatelé <br> Pocket Legends je přelomové 3D Massively Multiplayer Online-Role Playing Game (MMORPG). V této rozsáhlé online světě, budete spojit miliony hráčů z celého světa na divoké dobrodružství v strašidelné sklepení, chladné horské vrcholy, zapařené a bažiny. <br> Co si vyberete? <br> Budete bojovat špičky až k patě jako mocný bojovník Ursan, spusťte šípy z dálky jako horlivý ptačí lukostřelec, nebo házet ohnivé koule jako mystické tajemné kouzelnice Elven? Budete také si vybrat a rozvíjet své schopnosti oblíbené. <br> Hrajte zdarma <br> Pocket Legends je odhodlán hrát bez zkušeností, kde se hráči mohou přerůst přes většinu obsahu a dokonce dosáhnout maximálního výkonu zkušeností a bez nákladů na vás. Nákup ve hře Platinum nabízí možnost celkově ušetří čas na vývoj a vlastní unikátní předměty, nebo vybavení <br> PLAY s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv Legendy <br> Pocket hraje na prakticky jakékoliv spojení:.! Bezdrátové, EDGE, 3G nebo 4G připojení a většina mobilních zařízení. Navíc, všichni hráči se připojit k stejném herním světě a hrát na jednom serveru, soubor ... což znamená, že jste zvyklý mít žádné potíže najít si přátele v herním světě a hrát si spolu s nimi kdykoliv. Ve skutečnosti, hráči z více než 200 Ries již hrají Pocket Legends <br> Pocket Legends je XPERIA PLAY Optimalizované <br> Máte-li rádi Pocket Legends, můžete také využít naše sci-fi tématikou MMO titul, Star Legends:.. Blackstar Chronicles!

Pocket Legends v1.7.2.6 - Android hra
Pocket Legends v1.7.2.6
6
Hry na hrdiny

ZENONIA 4 v1.0.5

Gamevil právě vydala první in-game screenshoty jejich nedávno ohlášeného herního Zenonia 4. S obrovskou fanbase za zdá se, že další velká věc je připraven zasáhnout jeviště. Je to jemný humor, úžasné acters epické dějem, který je tak zajímavé a zábavu pro všechny iOS a uživatelů na androide.Takže co víme přesně vědět? Existují tuny nové kostýmy, acters, inovovat položek a nové vzrušující oblastí prozkoumat. A neposlední, spoustu nových monstra porazit. Právě teď, není žádný datum vydání oznámil. Ale je to jistě že al spoustu fanoušků ta hra právě teď.

ZENONIA 4 v1.0.5 - Android hra
ZENONIA 4 v1.0.5
9.4
Hry na hrdiny

RPG Eve of the Genesis HD v1.0.0

Eva Genesis cestu, cestu zpět, říše Gadalia, mocný státu, kontrolované území, v nichž je hra sadu a ostrovy kolem těchto území.Toto impérium vládli mechanické bytosti v podobě muži, a lidé se pod jejich kontrolou.Je to jasné od co období lidé klesl pod kontrolu stroje.Existuje legenda, že roboti sestoupil z nebe, ale tak dlouho, že už uplynulo teď, jak začalo být některé z je téměř nemožné.Proč musí lidé vztahují se s žádnou krev v žilách?-A konečně tento pocit špatně vedlo k zvyšování vlajka vzpoury proti nim lidé.Střety mezi lidmi a stroje vyvinula v obrovské válku, která zachvátila každé země, bez vítězství v dohledu. Do této patové strojů zavedla nejsilnější killing machine ze všeho, s cílem dosáhnout konečné vítězství: Eva Zero…Teď, 2000 let later… - je jednoduchý a klasické RPG snadné a zábavné hrát, pro nikoho z začátečníky ostřílení hráči.-Krásné, starého stylu grafiky sklepení obsahují mnoho pastí a jsou zacvakalo náročné. Nutné prozkoumat každý centimetr sklepení, otevřít dveře k cestám, které vám umožní pokračovat.Acters jsou vykreslovány ve stylu klasické, 8 bitů a když se pohybují, jeden vedle druhého, ale nezobrazí se zcela starého stylu jsou krásně podrobné a radost se dívat.Nenechte si ujít motýli, které chvění mého prostřednictvím měst, odrazy acters v bazénech a řek a dalších mnoho skvělé detaily!

RPG Eve of the Genesis HD v1.0.0 - Android hra
RPG Eve of the Genesis ...
Hry na hrdiny

DESTINIA v1.0.3

VELKOLEPÝ PRVOTŘÍDNÍ AKČNÍ RPG!Člen Imperiální gardy, vévoda je uvězněn po vzpírá rozkaz k vraždění nevinných civilistů. Tam on je krmil zdraví prostřednictvím Rebel princezna Crystal. Dva tvoří alianci uniknout do vězení a bojovat proti říši.Vévoda vrátí k nalezení svého rodného brutálně obsazené císařské armády. Zoufale hledá svého dětství srdíčko Lena, ale cesta je nebezpečí číhající na každé turn…FUNKCE: OHROMUJÍCÍ efekty zkušenost každé akce s super zvláštní efekty zajímavé dějová linie znaky A Immerse s více než 30 hodin řetězí hraní ROZSÁHLÉ práce stromy vybrat ze 3 hlavních tříd, 6 podtříd a 39 stromy dovednost flexibilní konstrukce položky-konstrukce systému, kombinovat a převod ze strojového kódu položky kdykoli a kdekoli!PVP VÝZVU + PET systému zvýšit a vyvíjet společníka pet bojovat s vámi v PVP!

DESTINIA v1.0.3 - Android hra
DESTINIA v1.0.3
10
Hry na hrdiny

Emissary of War v1.1.1

Akční RPG styl hraní!Že vyslanec cesta je téměř kompletní. Pouze jediné smlouvy zůstává využití makléřských a pak domů na těžce vydělaný odpočinek. Jak dlouho nic jde wrong…Hack a lomítko cestu prostřednictvím legie Žoldnéři a příšery, které tě chce zabít, jak bojovat se mu odkrýt tajné spiknutí proti vaší Dominionu.-Akční RPG styl hraní!-Řídí, s cinematics a hlasové jednající příběh!-Inovace a sbírky najít!-Intuitivní ovládací prvky určené přímo pro dotek založené rozhraní!Vyslanec války v médiích: Touch Arcade – [psaní je] …some nejostřejší věci jsme dosud viděli v tomto genre…PocketGamer – akční RPG s vysoce působivé výrobní hodnoty. UPDATE tam jsou některé otázky týkající se několika zařízení (HTC Evo, touha HD). Prosím o náhradě a dejte nám vědět, pokud se jej spustit v zařízení nelze získat.

Emissary of War v1.1.1 - Android hra
Emissary of War v1.1.1
6.8
Hry na hrdiny

Battleheart v1.0.9

unikátní směs Ming umění, jednoduché ovládání a překvapující hloubkou! ? Varování Xoom uživatele: Pokud chcete hrát naši hru, dont upgrade OS na 3,1, to způsobuje načítání je nepřiměřeně dlouhé. Pracovali na řešení, ale za sebe upozornil v mezidobí?

Battleheart v1.0.9 - Android hra
Battleheart v1.0.9
8.2
Hry na hrdiny

Earth And Legend v1.0.6

Nejmodernější plně odstupňovány hráčů 3D RPG na androide dorazil v HD! Je čas zavolat svého hrdinu. Připojte se k bitvě v epické RPG dobrodružství v ohromující 3D.FUNKCE: HRÁČŮ země a legenda funkce režimu pro více hráčů, jakož i singleplayer. Spoj se s přítelem a zkušenosti co-op multiplayer přes WIFI. Multiplayer systém umožňuje hráčům značka týmu stvoření a bojovat sám strany navzájem při řešení questy.DOMÁCÍ země a legenda nabízí schopnost vlastní domácí zvířata. Pouze zvířata dělají skvělé společníky, ale také jsou vycvičení bojovat sám straně jejich majitel v boji.BOJOVÝ systém země a legenda funkce 3 dovednosti řádky (mely, luk a Magic), které zahrnují nové a inovativní bojovém systému s v reálném čase živé akce mely útoky a kouzlo lití.Čas systému založeného na skutečná noc a den země a legenda rysy pravda ve hře cyklu noc a den na 24 hodin. Cyklus 24 hodin za každých 24 minut, které se hraje, celou noc a den prochází v herním světě.SYSTÉM počasí země a legenda obsahuje systém vysoce pokročilé počasí. V závislosti na počasí čas od času bude pršet. Ve vysoké nadmořské výšce místa to sníh. Velmi silných srážek bude vyrábět i hromy a blesky, které může být používáno kouzelníci. Nějaká kouzla čerpat sílu přímo z hromy a blesky, takže záklon velmi silný, když prší.Další funkce - XPERIA hrát optimalizovaný [PlayStation telefonní podpora] - přizpůsobit si acters rasa a pohlaví - připravit na boj s řadou zbraně, brnění a položky vybírat - 100% volného roamingu. Nikam na kdykoli - Shop pro potraviny nebo rybařit a sami ji chytit - plné 3D svobodu pohybu plus 360 stupňů, plavání - fotoaparát posouvání s citlivostí řízení - podrobné vedlejší questy a náročné bossové porazit - vyvážená ekonomika systém. Navštivte prodejny. Nakupovat a prodávat zboží - doprava a levou rukou pákový možnost - upravitelné klávesové zkratky. Uspořádat dovednosti v libovolném pořadí - 3 sloty pro více uložené hry - více jazycích: angličtině, francouzštině a němčině

Earth And Legend v1.0.6 - Android hra
Earth And Legend v1.0.6
8.8
Hry na hrdiny

Imaginary Range v1.0.0

Imaginární Rozsah je unikátní hybridní aplikace, která si vezme komiks s videohrami. Imaginární řada nabízí nový žánr zábavy: hybridní komik a herní zážitek. Jak jste si přečetli Enixs náměstí nejnovější nového příběhu, budete Zobrazit příběh filmové scény mezi komické stránky a zahrát si různé hry segmentů. Dokončení příběhu jednou a budete odemknout další komické komentář a možnost hrát hru části zvlášť. Mince sbírat v komické hry a může být použit k odemknutí nové položky v režimu aplikace Galerie.

Imaginary Range v1.0.0 - Android hra
Imaginary Range v1.0.0
Hry na hrdiny
Aktuální seznam těch nejhranějších a nejvíce stahovaných her v tomto týdnu.