Kategorie Hry na hrdiny obsahuje 39 výborných androidových her zdarma ke stažení. Stačí jen vyzkoušet nethry! - strana: 2

Hry na hrdiny android 2 - Android hry zdarma pro mobil. Nejlepší a nejnovější android hry ke stažení zdarma. - ZAHREJTO.czKategorie Hry na hrdiny android obsahuje 39 výborných androidových her zdarma ke stažení. Stačí jen vyzkoušet nethry! - strana: 2kategorie hry na hrdiny, Hry na hrdiny android, hry, nethry, net hry, android hry ke stazeni, androidové hry, android hry, androidove hry ke stazeni zdarma, android hry zdarma

Vyhledat 
109+
vše +

Právě spuštěné hry

Snowboarding DX

Snowboarding DX
Snowboarding DX
Sportovní

Blosics 3

Blosics 3
7.4
Blosics 3
Logické

Last Battle

Last Battle
8.6
Last Battle
Střílečky

Leave Cthulhu Alone

Leave Cthulhu Alone
10
Leave Cthulhu Alone
Akční

Právě ohodnocené hry

Monkey GO Happy - Xmas Time!

Monkey GO Happy - Xmas Time!
10
Monkey GO Happy - Xmas ...
Oddechové

Talking tom cat v1.2.3

Talking tom cat v1.2.3
9
Talking tom cat v1.2.3
Simulace

Loituma

Loituma
5.4
Loituma
Erotické hry

Qubed Mysterious Island

Qubed Mysterious Island
10
Qubed Mysterious Island
Oddechové
... Naši fanoušci

Dragon Chaser v2.0

Akce na týden za pouhých $ 2.99. Dlouhá dávno, na okraji světa, tam byly některé malé ostrovy roztroušené na obrovské moře, tam byla skupina Vikingů, kteří žili především na lov a rybolov. Jak se slunce od východu a nastavit na západě, silné a vysoké Vikingové a jejich rodiny žijí šťastný a spokojený život. Stejně jako se moderní lidé často narušen odporné mouchy, komáři, myši a chyby, byli Vikingové také hrozí & quot škůdci, a quot, draci. Jak se draci stali se silnější a silnější, invaze draky, které mohou létat a dýchat oheň stal se zvýšeně divoká, a Dragonkin vojáků a pterosaurs postupně obsadil jeden ostrov a další. Vikingové postupně ustoupil. Mnoho lidí bylo donuceno opustit svůj domov. Nyní je situace velmi kritická. Existuje pouze jedna obec, která byla stále odmítá. Pokud však nechcete opustit váš domov, pak si vzít do rukou zbraně a bojovat s draky. I když teď nejste hrdina, nechte se hrdinou tím, že brání své vlasti po křtu bitvy a krve. Zatímco vyhlazení draci, které jsou zakořeněné kolem jiných ostrovů, současně chrání vesnici nebyla převzata nepřítelem. Vikingové nenávist draci, zdá se, jak jsou nebezpečné, naštvat se místních zvířat a napadnout vesnic. Vaším úkolem je dopadnout nebezpečné a smrtící draky a vyhladit je v této straně-rolování tlouci 'em nahoru. Chaser Dragon vás provede několika úrovních, v nichž budete se do brutálního Rvačky se smrtelnými bytostmi, pak se vrátit domů na upgrade vašich zbraní a schopností. Dragon Chaser je velmi jednoduchý, ale také návykový tím, že drží jeho předpoklad snadno a odměňuje vás tím, že si Acter silnější. Každý tak často, kromě vyrazit do světa, bojovat, co se svým Válečná sekera, budete také muset bránit své vesnice posiluje své obrany a trap nastavení schopnosti. Na rozdíl od boční rolování části, kde budete používat virtuální tlačítka, obrana části jste sekat dál v bludném zvířat pomocí prstu jako čepel, přidávat rozmanitost hry. Vlastnosti hry: - K dispozici jsou tři herní módy postaven ve hře: akční herní mód, režim a obrany let Režim snímání. - Acter mohou upgradovat jejich vlastnosti a dovednosti. - Modernizované zbraně a vybavení. - Více zahozené předměty. - Hodně super scény. - Cool skill účinky. - Speciální BOSS boji režimu. - Více než 50 druhů nepřátel. Super herní obsah všechno Chaser draka.

Dragon Chaser v2.0 - Android hra
Dragon Chaser v2.0
10
Hry na hrdiny

Devils Creed v1.8

Rychlost! Dovednost! A moc! Vyzkoušejte roční přístupů mobilní hru, král ďábel! Může žít v míru s čerty lidské bytosti? Kdo by měl držet spravedlnost? Vždy lidské bytosti? před 100 lety, ďábel král porazil invazní lidských vojáků a uvedl a těšili 100leté mír. Lidské bytosti, znovu touž㭠po království ďábel. Mír, nebo zříceniny? Mladý král ďábel bude tell…

Devils Creed v1.8 - Android hra
Devils Creed v1.8
10
Hry na hrdiny

Across Age DX v1.0.1

Německý vydavatel FDG se chystá zveřejnit své debutové titul na androida – přes DX věku. Vzhledem k tomu, že před několika lety jsem tam pracoval, navštívil jsem je rezervovat své první hra na androide. Přes věku je japonské akce-RPG, který byl vyvinut ve spolupráci s japonskou vývojář vytvoří Exe. Zatímco screenshoty může připomenout na jiných (většinou korejština) grind rpg, tato hra hraje ve skutečnosti spíš jako Zelda a točí kolem hlavolam řešení a využívání nových dovedností.

Across Age DX v1.0.1 - Android hra
Across Age DX v1.0.1
Hry na hrdiny

ZENONIA3 v1.0.5

ZENONIA 3: Příběh Midgard (Zenuo Virginia legendy 3: Příběh Země) je kříž Android a iPhone platformu RPG, tahle hra od první generace, třetí generace nyní, herní obrazovky vzhůru nohama změny.

ZENONIA3 v1.0.5 - Android hra
ZENONIA3 v1.0.5
8.4
Hry na hrdiny

Deadly Dungeons RPG v1.1.6

Navigace dungeony a probojujte se přes hordy stvoření v této RPG Dungeons Deadly je RPG vyvinutý exkluzivně pro platformu Android. Toto RPG je ovlivňován z části klasické hry dungeon crawler jako Dungeon Hack, Eye of the Beholder, a Nethack. <br> Poté, co byl oddělen od svého dobrodružství party, musíte procházet dungeon smrtící, a probojujte se přes hordy zvířata v zoufalém pokusu uniknout zaživa. První, co začíná jako prostý útěk na povrch se změní v boj o přežití, konfrontace s starověkého zla a sestupu do pekla sama.

Deadly Dungeons RPG v1.1.6 - Android hra
Deadly Dungeons RPG v1....
2
Hry na hrdiny

Third Blade v1.0.2

Adrenalin, který vás zavede na 3 jedinečných stylů akce!Adrenalin RUSH! Třetí Blade! This hra podporuje anglicky, français a Deutsch 3 typy listy – duální vládnou, jednou rukou meč a Obouruční meč – lze použít k porazit všechny druhy zvrácené příšery, jak si hrát! Ultimate Akční hra plná nekonečné bitvy proti monstra to keep ponoří do napětí a vzrušení – třetí Blade! mají chuť plná akce naprosto získávalo vyhlazením děsivých monster obklopující cestu! Akce zvyšuje s osvěžující rychlostí! Použití pole se seznamem měřidla, které vylepšují své zbraně do 3 fází a být součástí této vynikající akční Drama! Je to, co lze volat skutečné akce! funkce 1) 3 zbraně použité v napínavé akce - Dual vládnou: můžete získat poškozené, ale mohou útočit nepřátelé rychlopalné rychlostí i - jednou rukou Blade: delší čas útoku než Dual vládnou. Nejbezpečnější a efektivní způsob útoku - Two-handed meč: velká a silná, přesto je silné a nejsilnější škody 2) různé dovednosti s 3 vylepšení se seznamem - každý jedinečnou zbraní drží různé dovednosti. Zkuste přidat dovednost chcete nejvíc! - zkušenosti 3 zlepšení fází pro každé pole se seznamem měřidlo jedinečné změnu! etapa 1: normální útoky fáze 2: rychleji útoky v každé zbraně fáze 3: zrychlené útoky s poklesem dovednosti Cool čas! 3) další funkce – k dispozici upgrade na trzích! - učinit zbraň ještě více mocný! Zničit všechny nepřátele silnější zbraň! - koupit dovedností a vrhají různé dovednosti na svého nepřítele! 4) další vzrušením! - normální režim a režim Arcade, školící místnost, vězení, věž času a více! 5) ostatní vzrušující s bude k dispozici brzy!

Third Blade v1.0.2 - Android hra
Third Blade v1.0.2
5.6
Hry na hrdiny

May day v1.7

Když město již nomal město, je plná starých Nicks, můžete změnit osud města mobilními a krásné mladé dívky proti zlu, zničit nepřítele na podporu světového míru.

May day v1.7 - Android hra
May day v1.7
10
Hry na hrdiny

Caligo Chaser v1.0.4

Caligo Chaser, porazil Em Up styl lomítko a pomlčka akční RPG na dosah ruky Slash N pomlčka ve stylu akčních RPG s horizontální rolování se vymanit z omezení velikosti obrazovky. Uložte Emporion od temných sil až na 135 skill upgrade kombinací.

Caligo Chaser v1.0.4 - Android hra
Caligo Chaser v1.0.4
10
Hry na hrdiny

Duel Blade & Magic v1.00

Vítejte Duel: Blade & amp, Magic, RPG bojová hra, kde se bitva přátelé a monstra podobně. Kromě vylepšení rozhraní jsme přidali několik zajímavých a skvělé funkce v poslední verzi:

Duel Blade & Magic v1.00 - Android hra
Duel Blade & Magic ...
7.4
Hry na hrdiny

Deadly Chambers HD v1.0l

Bitva si cestu přes 5 unikátní úrovně v této epické Android Shooter 3D! Bitva si cestu až 5 unikátních úrovní baddies a šéfy a odemknout arzenál zbraní a úspěchy v tomto High-Def 3D Over-The-rameno střelce.

Deadly Chambers HD v1.0l - Android hra
Deadly Chambers HD v1.0...
8.6
Hry na hrdiny

Zeus v1.1.6

Hunt chudé smrtelníky s mocný blesk! Osvoboďte svou zlost! Zeus se! Globální Highscore! Porovnat se s ostatními! <br> Zeus je top-down akční hry (jako GTA), že vás v pozici boha má opravdu špatný den. :) <br> Prosím, chcete-li Zeus, darovat nákupem Zeus Pro <br> Vaším úkolem bude uvolnit stres, svůj hněv na chudé smrtelníky pod mraky, ale tvůj hněv <br>!. smrtelníci nechci namočit v dešti nebo mohl zasáhnout blesk své mocné, a tak jsou od jednoho bezpečného místa na druhé ... S více či méně štěstí ... <br> Použijte powerups účinnější! Tím, že udeří lidé běží od blesku, můžete získat bonusové body tím, že je přesné, a je rychlý. Můžete udělat dvou-, tří-, multi, monster-hity, a Holy Cow achivement, takže stále více a více body navíc. <br> Být přesný uděluje blesk s větším poloměrem, takže můžete zasáhnout více cílů uvedených v time.But být pozor! Je tam jeden speciální Acter, kdo je smrt negovat své získané skóre v tom, že skutečný hit. <br> Takže pokud máte pocit, vztek, stresu, nebo jen touží hrát, můžete si velkou zábavu s Zeus.Hunt smrtelníky s bleskem youre a uvidíte, patří stejně jako zralé ovoce ze stromu.

Zeus v1.1.6 - Android hra
Zeus v1.1.6
9
Hry na hrdiny

Legends Arcana v1.43.0

Legendy Arcana je akční RPG s téměř neomezenými možnostmi přehrávání, možnost. ? Nejsou optimalizovány pro tablet? Tato hra je zábavnější, zkuste to! Nabízíme 100? Záruka vrácení peněz, pokud si nejste zcela spokojeni, vrátíme peníze, pošlete nám e-mail. Legendy Arcana je jediný hráč, jako je akční RPG Diablo, ale ne tak tmavé. Prozkoumejte ruiny, dungeony, jeskyně, hrobky, chrámy a hledají zlato a přeskakující pastí při boji si cestu přes vlny monster. Hra je rychlá a efektivní, ale s 24 taktické dovednosti, které mohou učit a zlepšovat. Příběh je vyprávěn prostřednictvím epických a komických scén <br> Hry vlastnosti:. Přečtěte si recenze Me & amp, My Droid: http://bit.ly/duEVOC Android přehled: http://bit .ly / izTkSP nové: Nekonečné žaláře konkurenci! Můžete získat nejhlubší? Připravujeme: 2 Nové vedlejších úkolů v pracích a nekonečné Dungeon prodloužena na 30 úrovní. , 30 MB bude stažena do vašeho sdcard. -Fóra na Legendsarcana.com. -Napište nám všechny problémy, budeme opravit ASAP! Tagy: dungeony, draci, hack, lomítko, Diablo, zenonia

Legends Arcana v1.43.0 - Android hra
Legends Arcana v1.43.0
8.4
Hry na hrdiny

Lord Of Magic v1.4

Jedinečný HD hry na Android Market! Úžasné inovace v manu a kouzla kouzlení. Unikátní HD hry v Android Market! Mix RPG a příležitostné hraní. Jste mladý mág, které mají chránit svět před invazí monster.

Lord Of Magic v1.4 - Android hra
Lord Of Magic v1.4
6
Hry na hrdiny

iRome v1.2

Vynikající grafika a efekty. Vyzkoušejte si dobrodružství v těchto římských chrámech.

iRome v1.2 - Android hra
iRome v1.2
Hry na hrdiny

Legends Arcana v1.43

Dobrodružná hra plná příšerek. Prozkoumejte tyto hrobky,jeskyně,chrámy a hledejte zlato.

Legends Arcana v1.43 - Android hra
Legends Arcana v1.43
10
Hry na hrdiny

Crusade of Destiny v1.5.4

V době kouzel a draků, se stal hrdinou Crusade. Vyzkoušej si jeho dobrodružství.

Crusade of Destiny v1.5.4 - Android hra
Crusade of Destiny v1.5...
8.4
Hry na hrdiny

ILLUSIA 2 v1.0.0

Zkuste zachránit svět před sílou démonů a pomoct lidstvu od zla.

ILLUSIA 2 v1.0.0 - Android hra
ILLUSIA 2 v1.0.0
8.8
Hry na hrdiny

Demon Hunter v1.07

Zkuste zlikvidovat své nepřátelé a dostat se co nejdále. Na pomoc máte různé zbraně,ale musíte překonat překážky.

Demon Hunter v1.07 - Android hra
Demon Hunter v1.07
Hry na hrdiny
Aktuální seznam těch nejhranějších a nejvíce stahovaných her v tomto týdnu.